Technologie

Hlavní technologické výhody Connex

  • Bezpečnost a spolehlivost celého systému zaručuje hlavní server ve Švýcarsku.
  • 100% spolehlivý a velmi rychlý přenos poplachu zajišťují speciálně upravené SIM karty holandského GSM operátora Vodafone.
  • V ČR bezkonkurenčně nejlepší pokrytí signálem díky roamingovému provozu SIM karty Vodafone (Telefónica O2, T-mobile i Vodafone) a trojnásobné jištění přenosu poplachu při výpadku sítě kteréhokoli GSM operátora.

Connex

Connex je telematický systém na bázi klient/server. Vodafone Automotive S.p.A. se specializuje na oblast zabezpečení vozidel. Více než 30-ti leté zkušenosti využila při konstrukci technologicky vyspělého zařízení. Elektronické systémy Connex jsou navrženy a vyrobeny firmou, která splňuje požadavky systému kvality ISO 9001 a počínaje rokem 2003 také požadavky nových stanov ISO TS16949, určené pro automobilový průmysl. Systém Connex instalovaný ve vašem vozidle představuje nejvyšší stupeň elektronického zabezpečení vozidel.

Server je integrovaný modulární a vysoce spolehlivý softwarový systém. Hlavní část serveru je umístěna v zabezpečeném bunkru ve Švýcarsku a je přímo spojena s infrastrukturou GSM operátora Vodafone.

Roamingová SIM karta Vodafone

Roamingová SIM karta Vodafone garantuje vzájemnou součinnost s více než 360 GSM operátory a z důvodu bezpečnosti používá pouze SMS přenos. Přepínáním z jednoho operátora na jiného zajišťuje maximální pokrytí a optimální přenosovou rychlost.

GPS

GPS je miniaturní nízkoenergetický GPS modul konstruovaný předním světovým dodavatelem lokalizační technologie

GSM moduly Cinterion

GSM moduly Cinterion jsou jedny z nejspolehlivějších, mají malé rozměry, nízkou váhu a spotřebu.

Mapové zobrazení využívá pro dosažení nejpodrobnějších detailů podklady od předních světových dodavatelů digitální kartografie, dodavatelů dat pro rozvoj informačních systémů a geografických lokalizací.

+420 585 496 220

Zákaznická linka
Connex

Napište nám

Odpovíme na Váš dotaz

Zabezpečení vozu

Zabezpečení garantují prvotřídní technologie