FAQ

Seznam zemí, v kterých systém Connex zajišťuje dohledání vozidel?

Aktuální seznam zemí je uveden v dokumentech ke stažení (soubor Dostupnost služeb Connex.pdf). V případě potvrzené krádeže se partnerské hlídací služby v jiných zemích aktivně podílí na dohledání kradeného vozu v zahraničí.

Co je to krádežová procedura?

Krádežovou proceduru spouští operátor pultu bezpečnostní služby při odcizení vozidla. Tato procedura zahrnuje všechny postupy pro dohledání vozu dle specifikace jednotlivých produktů (např. automatická lokalizace vozu).

Střeží vyhledávací systém Connex také interiér vozidla?

Systém Connex je pokrádežový vyhledávací systém, jehož primární funkcí je dohledání odcizeného vozidla. U vybraných produktů je možné propojit originální nebo dodatečně instalovaný autoalarm s vyhledávacím systémem Connex, který v případě narušení interiéru vozidla oznámí danou událost uživateli nebo pultu bezpečnostní služby dle specifikace daného produktu.

 

Mám nárok na slevu z havarijního pojištění?

Všechny nabízené produkty Connex splňují podmínky pro aktivní vyhledávací systém s přiznáním maximální slevy na pojistném. Obvyklá sleva činí 15-20%.

Kdy je třeba nastavit servisní režim?

Před manipulací s elektronikou ve voze (např. odpojení autobaterie) nastavte servisní režim. Pokud máte k dispozici produkt, který využívá kartu řidiče, ponechejte kartu řidiče uvnitř vozidla (např. za sluneční clonou). Pokud je tento režim aktivní, systém pracuje v nižším stupni zabezpečení vozidla. Servisní režim musí být deaktivován po ukončení servisního zásahu.

Kdy je třeba nastavit transportní režim?

V případě, že vozidlo musí být přepravováno s vypnutým zapalováním (např. vlakem, odtahovou službou), musíte aktivovat transportní režim, který umožní přepravu vozidla bez generování poplachu na pult bezpečnostní služby. Pokud je nastaven transportní režim, není detekován pohyb a nárazy do vozidla. Veškerá další ochrana zůstává zachována tak, aby byla zaručena minimální úroveň zabezpečení vozidla. Transportní režim musí být deaktivován po ukončení přepravy.

+420 585 496 220

Zákaznická linka
Connex

Napište nám

Odpovíme na Váš dotaz

Zabezpečení vozu

Zabezpečení garantují prvotřídní technologie