FAQ

Seznam zemí, v kterých systém Connex zajišťuje dohledání vozidel?

Aktuální seznam zemí je uveden v dokumentech ke stažení (soubor Dostupnost služeb Connex.pdf). V případě potvrzené krádeže se partnerské hlídací služby v jiných zemích aktivně podílí na dohledání kradeného vozu v zahraničí.

Co je to krádežová procedura?

Krádežovou proceduru spouští operátor pultu bezpečnostní služby při odcizení vozidla. Tato procedura zahrnuje všechny postupy pro dohledání vozu dle specifikace jednotlivých produktů (např. aktivace blokování motoru, spuštění klaksonu a varovných světel, automatická lokalizace apod.).

Střeží vyhledávací systém Connex také interiér vozidla?

Systém Connex je pokrádežový vyhledávací systém, jehož primární funkcí je dohledání odcizeného vozidla. U vybraných produktů je možné propojit originální nebo dodatečně instalovaný autoalarm s vyhledávacím systémem Connex, který v případě narušení interiéru vozidla oznámí danou událost uživateli nebo pultu bezpečnostní služby dle specifikace daného produktu.

 

Mám nárok na slevu z havarijního pojištění?

Všechny nabízené produkty Connex splňují podmínky pro aktivní vyhledávací systém s přiznáním maximální slevy na pojistném. Obvyklá sleva činí 15-20%.

Kdy je třeba nastavit servisní režim?

Před manipulací s elektronikou ve voze (např. odpojení autobaterie) nastavte servisní režim. Pokud máte k dispozici produkt, který využívá kartu řidiče, ponechejte kartu řidiče uvnitř vozidla (např. za sluneční clonou). Pokud je tento režim aktivní, systém pracuje v nižším stupni zabezpečení vozidla. Servisní režim musí být deaktivován po ukončení servisního zásahu.

Kdy je třeba nastavit transportní režim?

V případě, že vozidlo musí být přepravováno s vypnutým zapalováním (např. vlakem, odtahovou službou), musíte aktivovat transportní režim, který umožní přepravu vozidla bez generování poplachu na pult bezpečnostní služby. Pokud je nastaven transportní režim, není detekován pohyb a nárazy do vozidla. Veškerá další ochrana zůstává zachována tak, aby byla zaručena minimální úroveň zabezpečení vozidla. Transportní režim musí být deaktivován po ukončení přepravy.

+420 840 181 181

Zákaznická linka
Connex

Napište nám

Odpovíme na Váš dotaz

Zabezpečení vozu

Zabezpečení garantují prvotřídní technologie