Kdo jsme

Vodafone Automotive S.p.A.

 

 

Vodafone Automotive S.p.A. je jedním z nejvýznamnějších producentů v oblasti elektronických řešení zabezpečení vozidel. Je partnerem významným automobilovým výrobcům v Evropě, USA a Japonsku. V evropských i mimoevropských zemích je zastoupen prostřednictvím sítě 42 partnerů. Společnost byla založena v roce 1973. Hlavní základna pro výzkum, vývoj a výrobu je umístěna ve Varese v Itálii.

automotive.vodafone.com

 

Cobra Automotive Technologies S.p.A.

    F&B COMPANY s.r.o.

F & B COMPANY s.r.o. je společnost s více než 20 let zkušenostmi v oblasti elektronického zabezpečení vozidel. Od roku 1997 zastupuje značku Cobra na českém trhu. Spolupracuje s výrobci a dovozci vozidel, montážními středisky i uživateli vozidel. Nabízí rozsáhlý sortiment elektronického zabezpečení pro vozidla všech značek. Zajišťuje záruční i pozáruční servis, dodávky náhradních dílů a poradenství. Sídlo firmy je v Olomouci. Firma F  &B COMPANY s.r.o. splňuje kritéria certifikátu kvality ISO 9001.

www.fbcom.cz

SECURITAS ČR s.r.o.

SECURITAS ČR s.r.o.

SECURITAS ČR s.r.o. je dceřinnou společností Securitas AB, která vznikla v roce 1934 v Helsingborgu ve Švédsku. Securitas AB se stala největší firmou na světě v oblasti komerční bezpečnosti, která v současnosti zaměstnává přibližně 260 000 zaměstnanců ve více než 40 zemích světa. V České republice je Securitas AB zastoupena prostřednictvím společnosti registrované pod obchodním názvem SECURITAS ČR s.r.o., která působí na trhu bezpečnostních služeb od roku 1991. SECURITAS ČR s.r.o. provozuje na celém území České republiky monitorovací systém nepřetržité dálkové ochrany vozidel, nazvaný pult bezpečnostní služby. Je to progresivní, přísně testovaný, stále zdokonalovaný systém, vybavený moderní přenosovou a výpočetní technikou, který umožňuje systematicky sledovat aktuální stav elektronických poplachových a technologických zařízení instalovaných ve střeženém objektu, a to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu v reálném čase.

www.securitas.cz

SATMONT s.r.o.

SATMONT s.r.o. je dceřiná společnost firmy F&B COMPANY s.r.o., zřízená za účelem poskytování služeb zákazníkům celoevropského systému vyhledávání odcizených vozidel Connex v České republice.

+420 585 496 220

Zákaznická linka
Connex

Napište nám

Odpovíme na Váš dotaz

Zabezpečení vozu

Zabezpečení garantují prvotřídní technologie